Size bir telefon kadar yakınız
0212 485 56 56
Dil Seçin
tren

Zed-FULL

Zed-FULL dünyadaki en kapsamlı transponder kopyalama, kumanda kopyalama, programlama ve araç üzerinde(OBD) tanıştırma işlemi yapabilen bir cihazdır. Immobilizer sistemlerinde ihtiyacınız olan her uygulamayı profesyonel olarak karşılayacak şekilde tasarlanan Zed-FULL, birden fazla cihazın yaptığı işi tek başına yaparak sizlere her açıdan yardımcı olacak olan eşsiz bir cihazdır.Ayrıca herzaman eklenen yeni özellikleri sayesinde sizlerin rakipleriniz karşısında sürekli bir adım önde olmanızı sağlayacaktır. Zed-FULL'un özelliklerini birkaç başlık altında toplayabiliriz.

1-Anahtardan anahtara Transponder kopyalama; Fix kodlu 11, 12, 13, 14, 33, 73, 4C( EH2, TK23, TK24, TPX1, Z4C, CN1, CN2 yazma ), Philips crypto(PCF7935) 40' ların bir kısmı, 41, 42 , 44(unlocked VAG), 45, Texas crypto DST 4D( EH2, TPX2, CN2) ve DST 4E( EH2, TPX2 ) Philips crypto(PCF7936) 46(TPX3, TK60, TS-46(carbon) Megamos 48 Crypto (TS48) "Chevrolet: Aveo-Kalos-Spark-Tacuma, Daewoo : Matiz-Lacetti-Nubira-Lanos-Leganza, Kia:Clarus-Shuma-Pride-Carnival-Sportage" Temic crypto 8C (Ford Ranger, Proton, Mazda) kopyalayabilme özelliğine sahiptir.

2-Kumandadan kumandaya kopyalama; Henüz Dünyada eşi benzeri olmayan bir uygulama Fiat 48 çipli araçların kumandlarını bire bir kopyalama. Bu kumandalar; tek buton (Doblo, Albea, Punto, Palio) ve iki-üç buton (Linea, Bravo, Stilo, Ypsilon)

3- EEPROM ve MCU uygulamaları; EEPROM ve MCU dan pin kodu bulma, ön kodlu transponder hazrlama ve aracı direk çalıştıran anahtar programlama gibi uygulamaları yapabilen ayrıca başka bir okuyucu cihaza ihtiyaç duymadan yapabilme özelliğine sahiptir. Uygulama çeşitleri açısından kendini sürekli güncel tutma özelliğine sahiptir. Ve en önemli olan husus bilgisayar veya herhangi başka bir cihaza bağlı olmadan tüm uygulamalarınızı Zed-FULL üzerinden aracın hiç anahtarı yok iken bile yapabilirsiniz. EEPROM uygulamaları yaparken Zed-FULL'un üstün özellilkeri size yol gösterici olacaktır. İmmo kutuların ve Beyinlerin resimleri, içlerinden çıkacak Eeprom ve işlemcilerin türü ve yeri, hangi tip transponder kullanılacak, hangi anahtar kanalı olması gerekiyor gibi bilgiler işinizi çok kolaylaştıracak. Tüm modüller için otomatik tanıma özelliği ile Eeprom dosyasını okudugunuzda otomatik olarak işlem yapacağınız modul seçilecek ve Zed-FULL size fazla iş bırakmayacak.

4-OBD uygulamaları; Zed-FULL ile Alfa-Romeo, Bmw, Chrysler/Dodge/Jeep, Dacia, Daewoo Chevrolet, Fiat, Ford(EU-AU-USA), GM Group, Holden, Honda, Isuzu, Iveco, Jaguar, Kia, Hyundai, Lancia, Land Rover, Lincoln, Mazda, Mercury, Mitsubishi, Nissan, Opel, Proton, Peugeot/Citroen, Renault, Reanult TIR, Subaru, Suzuki, Toyota, VAG(Volkswagen, Seat, Skoda, Audi) marka araçlar için aracın hiçbir parçasına müdahale etmeden OBD soketi üzerinden PIN KOD bulabilirsiniz, ANAHTAR programlayabilir (yedek yada kayıp) hatta KUMANDAsını (yedek yada kayıp) bile tanıştırabilirsiniz.

5-Araç üzerinde Diagnostik cihazlar vasıtasıyla programlama yapabilmeniz için araçlara ait orjinal çipler ve ön kodlu çipler üretebilme. Eğer Zed-FULL veya herhangi bir diagnostik cihaza sahipseniz bazı araçlar için anahtar programlarken özel transponderlara ihityacınız olacak. Bu özel transponderları yüksek fiyatlara almak yerine, sıradan bir boş transponderlar kullanarak Zed-FULL ile üretebilirsiniz. Hem de her transponder için pahalı önkodlu transponderlar kullanmadan, boş transponderlar kullanarak... üretebileceğiniz transponderlar: 40 Opel, 40 Chery, 41Nissan, 42 VAG, 44 Mitsubishi, 44 VAG, 45 Peugeot, 73 Mitsubishi, 4D(61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69smart, 70) ve 46(Audi, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Isuzu, Peugeot, Hyundai, Honda, Kia, GMC, Mitsubishi, Nissan, Opel, Porche, Renault, Saab, Volkswagen), Ayrıca PCF7946 kullanan VectraC iki buton, VectraC üç buton. PCF7946 ve PCF7947 kullanan Renault Clio2, Kango, Master, Trafic, Clio3, Modüs, Laguna2 kartlı, Megane2 kartlı. PCF7946 kullanan Nissan. PCF7946 Saab kumandalarını Zed-FULL ile sıfırlama yaparak tekrar kullandırabilme özelliğine sahiptir. Bunlara ek olarak Chrysler PCF7941 kullanan kumandalı anahtarların hiç bir parçasına dokunmadan kilitlerini açma yapabilirsiniz. PCF7936 Suzuki , PCF7961 Honda araçlarında anahtarlarını saniyeler içinde Zed-FULL ile kilidini açarak tekrar kullanabilirsiniz .

6- USB ve Bluetooth üzerinden çalışma özelliği, hızlı ve basit update... Günümüzün en yaygın haberleşme arayüzü olan USB hızında Zed-FULL'unuzu kullanmanın zevkini yaşayacaksınız. Otomatik update kontrolü sayesinde Zed-FULL'unuzu her zaman en güncel olarak kullanıcaksınız. Kablolardan mı sıkıldınız? Artık Zed-FULL'un Bluetooth(kablosuz) özelliği sayesinde Bilgisayarınızla veya Smart telefonunuzla iletişim kurup işlemlerinizi yapabileceksiniz.

7-HD Dokunmatik(Touch Screen) LCD ekran ile kolay kullanım Geniş ekranı ile Zed-FULL'da görsellik daha fazla...Zed-FULL ekraninin sağladığı kullanım kolaylığı ile ekranda daha fazla bilgi ve resim görebileceksiniz. Cihazınızı kullanırken sizi hem yazılı hem görsel olarak uyarılar vererek işlemleri bir oyun oynar misali gerçekleştirebileceksiniz. Zed-FULL' un dokunmatik ekranı sayesinde immobilizer işlemlerinizi inanılmaz basit ve keyifli yapabileceksiniz.

8-Gelişmiş uygulamalar... Orijinal BMW anahtarlarndan kilometre, şase ve anahtar bilgisi gibi bilgileri okuyabilme ve orijinal kumandalı anahtar üzerine yazma... Fiat Panda araçlar için anahtardan PIN KODU bulabilme. Nissan Almera ve Primera araçlar için anahtardan PIN KODU bulabilme Renault Symbol – Dacia Duster sistemli (Continental 95040) araçlar için PIN KODU bulabilme 33 Renault, 45 Peugeot, Renault 60-64 araçlarn anahtarından PIN KODU bulabilme. HYUNDAI ve KIA araçlar için şase numarasndan PIN KODU bulabilme HYUNDAI ve KIA araçlar için anahtardan PIN KODU bulabilme Nissan araçların immobilizer kutuları (ICU-SEC-BCM) üzerindeki etiket kodlarından PIN KODU bulabilme Crypto transponderlar dahil tüm transponderlar için veritabanına kayıt yapabilme. 48 chiplerin kilidini açarak tekrar kullanabilme. 48 VAG Can Bus Transponder'ları kilidi açılabilir 48 VAG Can Bus a çevirebilme. Transponder kataloğu, araçlarn manuel kumanda tanıştırma prosedürleri gibi bir çok bilgiye erişebileceğiniz tam donanmlı bilgisayar yazılımı içinde üstelik ücretsiz. Eeprom Byte'larından fix kodlu transponder(11, 12, 13, 33 Renault, Texsas 4C ) üretme. Test & Reset Programı ile kilitlenmemiş olan ancak kullanılmış olan Ford 4D anahtarları tekrar kullanılabilir hale getirme. Mercedes Master Key Programı ile hiç bir diagnostic cihaz kullanmadan ve araç üstünden immo kutusu sökmeden araca transponder tanıştırabilme.(95-98 sistem C-E-G ) İçeriğindeki HEX editör ile eeprom datalarınızı okuma ve düzenleyebilme.

Zed-FULL INFORMATION BROCHURE 25.09.2019
Zed-FULL INFORMATION BROCHURE 25.09.2019
Zed-FULL APPLICATION GUIDE 13.11.2019
Zed-FULL APPLICATION GUIDE 13.11.2019
Mercedes-Benz Anahtar Programlama Kullanım Kılavuzu 17.09.2019
Mercedes-Benz Anahtar Programlama Kullanım Kılavuzu 17.09.2019
PCF79XX Remote Key Recyling Application User Manual 26.06.2019
PCF79XX Remote Key Recyling Application User Manual 26.06.2019
Zed-FULL Sd Kart Sorun Giderme
Zed-FULL Sd Kart Sorun Giderme
Zed-FULL ile ilgili yazılımlar
Zed-FULL Bilgisayar Yazılımı 2.0.90
Zed-FULL Bilgisayar Yazılımı 2.0.90
Zed-FULL Driver
Zed-FULL Driver
Bazı gerekli yazılımlar
ZFH-C11 Kablo Driver
ZFH-C11 Kablo Driver
WinRAR Kurulum Dosyası
WinRAR Kurulum Dosyası
Microsoft .NET Framework 4.5 Setup 32 Bit – 64 Bit
Microsoft .NET Framework 4.5 Setup 32 Bit – 64 Bit
Microsoft .NET Framework 4 Setup 32 Bit – 64 Bit
Microsoft .NET Framework 4 Setup 32 Bit – 64 Bit
Microsoft .NET Framework 4 Pack – KB2468871 – 32 Bit
Microsoft .NET Framework 4 Pack – KB2468871 – 32 Bit
Microsoft .NET Framework 4 Pack – KB2468871 – 64 Bit
Microsoft .NET Framework 4 Pack – KB2468871 – 64 Bit

Zed-FULL Ek Aparatlar

ZFH-IRPROG

Mercedes-Benz smart anahtar programlama uygulamalarında, Zed-FULL’ e bağlanarak okuma, yazma ve programlama işlemleri için kullanılan ek modüldür.

ZFH-MBKEY

Mercedes-Benz smart anahtar programlama uygulamalarında araç üzerinden bilgi almak amaçlı kullanılır.

ZFH-UTE

Bazı anahtar programlama işlemlerinde transponder olarak kullanılabilen bir üründür.

Zed-NET

Bazı internet gerektiren kopyalama ve pin kod bulma uygulamalarında, Zed-FULL’ e internet sağlayan Wi-Fi modülüdür.

TPX3-4 Cloner

TPX4 üzerine 46 transponder kopyalama uygulamalarında, Zed-FULL’ e bağlanarak internete gerek duymadan hesaplama yapabilen modüldür.

ZFH48-SNIFFER

Z48 üzerine 48 kopyalama uygulamalarında araç üzerinden bilgi almak amaçlı kullanılır.

ZFH46-SNIFFER

Z46-01 üzerine 46 kopyalama uygulamaları ve bazı pin kod bulma uygulamalarında araç üzerinden bilgi almak amaçlı kullanılır.

ZFH46CARD

Kartlı sisteme sahip bazı Renault Megane-3 ve Fluence araçlarda, mevcut kart üzerinden pin kod hesaplanmasında araç üzerinden bilgi almak için kullanılır.

ZFHC-PROBE

Zed-FULL ile 0-24 volt DC gerilim ölçümü ve kısa devre testi yapmak için kullanılan kablodur.

ZFH-CP

Genellikle Avusturalya ve Amerika’ da üretilen Holden-Commodore markalı araçların anahtarlarının kopyalanması veya programlanmasında kullanılır.

ZFHC-USB

Zed-FULL ile Bilgisayar arasında bağlantı kurmak için kullanılan kablodur.

ZFHC-OBD2

Araç üzerindeki OBD2 portundan anahtar programlamak için kullanı-lan, Zed-FULL ile araç arasında bağlantıyı sağlayan kablodur.

ZFHC-HKRP

Eski tip Hyundai-Kia araçlarda kumanda programlamak için kullanılan ek kablodur.

ZFHC-EA

Bazı VAG araçlarda araç üzerinde anahtar programlama işlemi esnasında kontak üzerinden bilgi alınması amacıyla kullanılan ek kablodur.

ZFH-EMI

48 Transponder kullanan bazı Fiat grubu araçlara Zed-FULL ile OBD2 üzerinden Emülatör Kumanda 1, 2 kopyalama ve programlama işlemlerinde kullanılır.

ZFH-C01

TPX-4 CLONER modülü ile Zed-FULL arasında kullanılan bağlantı kablosudur.

ZFH-C02

Uds sisteme sahip bazı VAG araçlarda gösterge üzerinden anahtar programlama işlemleri için kullanılır.

ZFH-C02P

Uds sisteme sahip bazı VAG araçlarda gösterge üzerinden anahtar programlama işlemleri için kullanılır.

ZFH-C03

Bazı Vespa, Gilera, Piaggio, Peugeot markalı motosikletlere immobilizer ünitesi üzerinden anahtar program-lama işlemleri için kullanılır.

ZFH-C04

Cas sisteme sahip BMW markalı araçlara Cas ünitesi üzerinden bağlantı kurularak anahtar programlamak için kullanılan kablodur.

ZFH-C05

Volkwagen Passat araçlarda çalıştıran anahtar olmadığı durumlarda anahtar programlama prosedürüne devam edebilmek için sigorta kutusu üzerinden kısa devre yapmak için kullanılan kablodur.

ZFH-C06

Renault Megane-3, Fluence araçlara anahtar programlama işlemi yapılırken immobilizer ünitesi üzerinden işlemcinin okunması için kullanılan kablodur.

ZFH-C07

Bazı Eeprom uygulamaları, kumanda kilit açma uygulamaları ve bazı Mercedes-Benz smart anahtar programlama uygulamalarında kullanılan kablodur. ZFH-C07-2 kablosu da aynı uygulamalar için kullanılabilir.

ZFH-C07-2

Bazı Eeprom uygulamaları, kumanda kilit açma uygulamaları ve bazı Mercedes-Benz smart anahtar programlama uygulamalarında kullanılan kablodur. ZFH-C07-2 kablosu da aynı uygulamalar için kullanılabilir.

ZFH-C08

Bazı Eeprom uygulamaları ve bazı Mercedes-Benz smart anahtar programlama uygulamalarında kullanılan kablodur. ZFH-C08-2 kablosu da aynı uygulamalar için kullanılabilir.

ZFH-C08-2

Bazı Eeprom uygulamaları ve bazı Mercedes-Benz smart anahtar programlama uygulamalarında kullanılan kablodur. ZFH-C08-2 kablosu da aynı uygulamalar için kullanılabilir.

ZFH-C09

Fiat ECU sıfırlama, bazı Eeprom-MCU uygulamaları veya motosiklet anahtarı programlama gibi immobilizer ünitesi üzerinden işlem yapılan uygulamalarda kullanılan genel amaçlı kablodur.

ZFH-C10

Mercedes-Benz smart anahtar programlama uygulamalarında kullanılan IR-PROG modülü ile Zed-FULL arasındaki bağlantıyı sağlayan kablodur.

ZFH-C11

Mercedes-Benz smart anahtar programlama uygulamalarında kullanılan IR-PROG modülünün bilgisayar ile güncellenmesi için kullanılan kablodur.

ZFH-C12

Kumanda kilit açma uygulamalarında devre üzerine lehim yapılmasına gerek olmadan kullanılabilen kablodur.

ZFH-C13

DAF TIR OBD2 KABLOSU(YUVARLAK)

ZFH-C14

DAF TIR GÜÇ KABLOSU

ZFH-C15

ZHF-UTE ile ZFH-MCA arasındaki bağlantıyı sağlayan kablodur.

ZFH-C16

ZFH-MCA ile Zed-FULL arasındaki bağlantıyı sağlayan kablodur.

ZFH-C17

2 PİN GATEWAY BAĞLANTI KABLOSU (PEMBE + SARI)

ZFH-C18

2018+ CHRYSLER ve RENAULT CLİO 5 araçlara Zed-FULL plus ile anahtar programlama işlemi yapabilmek için kullanılan kablodur.

ZFH-MBCA

ZFH-MBCA ADAPTÖR Zed-FULL Mercedes-Benz uygulamalarında MBC1-2-3-4-5 ile kullanılan adaptör.

ZFH-MBC1

ZFH-MBC1 KABLO Zed-FULL Mercedes-Benz uygulamalarında ZFH-MBCA ile kullanılır. (W204-W207-W212(OLD))

ZFH-MBC2

ZFH-MBC2 KABLO Zed-FULL Mercedes-Benz uygulamalarında ZFH-MBCA ile kullanılır.(W164-W251)

ZFH-MBC3

ZFH-MBC3 KABLO Zed-FULL Mercedes-Benz uygulamalarında ZFH-MBCA ile kullanılır.(W216-W221)

ZFH-MBC4

ZFH-MBC4 KABLO Zed-FULL Mercedes-Benz uygulamalarında ZFH-MBCA ile kullanılır.(W212(NEW)

ZFH-MBC5

ZFH-MBC5 KABLO Zed-FULL Mercedes-Benz uygulamalarında ZFH-MBCA ile kullanılır.(W166-W246)

ZFH-MCA

ZHF-MCA ADAPTÖR ÇOKLU BAĞLANTI ADAPTÖRÜ

ZFH-PCF79XX

Kumanda kilit açma uygulamlarında kullanılan güvenlik adaptörüdür. ZFH-C07 veya ZFH-C12 kabloları yardımıyla kumanda kilit açma uygulamalarında kullanılır.

ZFH-MBNEC

Mercedes-Benz smart anahtar programlama uygulamalarında orijinal anahtar üzerinde bulunan NEC işlemcinin okutulmasında ve resetlenmesinde kullanılan adaptördür.

ZFH-EA1

Eeprom-MCU uygulamalarında 8 Pin’ li Eepromların söküldükten sonra Zed-FULL ile okutulması işlemlerinde kullanılan adaptördür.

ZFH-EA3

Eeprom-MCU uygulamalarında “BMW EWS-3” kutularında bulunan 52 pinli işlemcileri sökmeden Zed-FULL ile üstten okutma işlemlerinde kullanılan adaptördür. ZFH-EA4 adaptörü de aynı uygulamalar için kullanılabilir.

ZFH-EA4

Eeprom-MCU uygulamalarında “BMW EWS-1-2-3” kutularında bulunan 52 pinli işlemcileri sökerek Zed-FULL ile okutma işlemlerinde kullanılan adaptördür. ZFH-EA3 adaptörü de aynı uygulamalar için kullanılabilir.

ZFH-EA5

Eeprom-MCU uygulamalarında bazı 52 pinli işlemcileri sökerek Zed-FULL ile okutma işlemlerinde kullanılan adaptördür. ZFH-EA13 adaptörü de aynı uygulamalar için kullanılabilir.

ZFH-EA6

Eeprom-MCU uygulamalarında 28 pinli işlemcileri sökerek Zed-FULL ile okutma işlemlerinde kullanılan adaptördür.

ZFH-EA7

Bazı Eeprom-MCU ve bazı Mercedes-Benz smart anahtar programlama uygulamalarında Zed-FULL ile işlemci okutmak için kullanılan adaptördür.

ZFH-EA8

Bazı Eeprom-MCU uygulamalarında işlemci okutmak için veya Mercedes-Benz smart anahtar programlama uygulamalarında orijinal anahtar üzerinde bulunan Motorola işlemcinin okutulmasında ve resetlenmesinde kullanılan adaptördür.

ZFH-EA9

Bazı Eeprom-MCU ve bazı Mercedes-Benz smart anahtar programlama uygulamalarında Zed-FULL ile 64 pinli işlemci okutmak için kullanılan adaptördür. ZFH-EA10 adaptörü de aynı uygulamalar için kullanılabilir.

ZFH-EA10

Bazı Eeprom-MCU ve bazı Mercedes-Benz smart anahtar programlama uygulamalarında Zed-FULL ile 64 pinli işlemci okutmak için kullanılan adaptördür. ZFH-EA9 adaptörü de aynı uygulamalar için kullanılabilir.

ZFH-EA11

Bazı Eeprom-MCU ve bazı Mercedes-Benz smart anahtar programlama uygulamalarında Zed-FULL ile 64 pinli işlemci okutmak için kullanılan adaptördür. ZFH-EA12 adaptörü de aynı uygulamalar için kullanılabilir.

ZFH-EA12

Bazı Eeprom-MCU ve bazı Mercedes-Benz smart anahtar programlama uygulamalarında Zed-FULL ile işlemci okutmak için kullanılan adatördür. ZFH-EA11 adaptörü de aynı uygulamalar için kullanılabilir.

ZFH-EA13

Bazı Eeprom-MCU uygulamaların-da Zed-FULL ile işlemci okutmak için kullanılan adaptördür. ZFH-EA5 adaptörü de aynı uygulamalar için kullanılabilir.

ZFH-5SF

Bazı Fiat markalı araçlarda ECU’ nun soketine takılarak Zed-FULL ile ECU sıfırlama işlemlerinde kullanılan kablodur.

ZFH-5SF3

Bazı Fiat markalı araçlarda ECU’ nun soketine takılarak Zed-FULL ile ECU sıfırlama işlemlerinde kullanılan kablodur.

ZFH-5NF

Bazı Fiat markalı araçlarda ECU’ nun soketine takılarak Zed-FULL ile ECU sıfırlama işlemlerinde kullanılan kablodur.

ZFH-ME73

Bazı Fiat markalı araçlarda ECU’ nun soketine takılarak ile ECU sıfırlama işlemlerinde kullanılan kablodur.

ZFH-ME731

Bazı Fiat markalı araçlarda ECU’ nun soketine takılarak ile ECU sıfırlama işlemlerinde kullanılan kablodur.

ZFH-DONGLE1

Bazı Holden marka araçlara OBD2 portu üzerinden Zed-FULL ile anahtar programlama uygulamalarında kullanılır.

ZFH-DONGLE2

Bazı Chrysler marka araçlara OBD2 portu üzerinden Zed-FULL ile anahtar programlama uygulamalarında kullanılır.

ZFH-DONGLE3

Renault Megane1 / Scenic1 marka araçlara OBD2 portu üzerinden Zed-FULL ile anahtar programlama uygulamalarında kullanılır.

ZFH-DONGLE4

K-hattı sisteme sahip Mitsubishi marka araçlara OBD2 portu üzerinden Zed-FULL ile anahtar programlama uygulamalarında kullanılır.

ZFH-DONGLE5

BMW (CAS1,CAS2,CAS3,CAS3+) OBD APPLICATION DONGLE Additional purchase required.

ZFH-EWS3

Ews-3 sistemine sahip Bmw marka araçlarda immobilizer ünitesi üzerindeki işlemciyi sökmeye gerek kalmadan soketten okutmak için ile kullanılan okuyucu adaptördür.